Warning: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home3/aragondo/public_html/wp-content/themes/betheme/header.php on line 1
درب بیمارستانی – آراگون در
Hospital door
10 آوریل 2019

محیط های عمومی به خصوص بیمارستان ها یکی از خشن ترین محیط ها برای درب و چهارچوب است. وجود انبوه جمعیت، عبور و مرور زیاد و به تبع آن باز و بسته شدن دایم درب، ضربه خوردن درب بر اثر اجسام مختلف مانند برانکارد، تخت های بیمارستانی، ویلچر و غیره و همچنین شرایط خاص بیمارستان ها و کلینیک های پزشکی که باید به صورت دوره ای شستشو داده شوند باعث می شود تا برای درب و چهار چوب این گونه ساختمان ها درب های خاص و تخصصی ساخته شود. آراگون در، افتخار دارد که می تواند درب های بیمارستانی با خصوصیات ویژه و منحصر به فرد مخصوص این اماکن تولید نماید.

  • مقاوم در برابر ضربه: در درب های بیمارستانی آراگون در، در محل ضربه خور از استیل استفاده می شود. دراین روش استیل به روش کشویی، فاقد هر گونه لبه و برآمدگی (روش استقرار روی درب به صورت کاشته مطابق با استاندارد  EU و GMP) است و از هیچ گونه پیچ، پرچ، میخ و غیره استفاده نشده است. همچنین این استیل ها قابلیت تعویض راحت و سریع، بدون آثار تخریب را دارند.
  • ضدآب: با توجه به این که درب های بیمارستانی دایم در معرض شستشوی دوره ای هستند، ضد آب بودن درب ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. درب های بیمارستانی برند آراگون در، با متریال چوب پلاست و با فرایند تولید اکسترود گرم یکپارچه، 100 درصد ضد آب است و با توجه به این ماهیت ذاتی با انجام هرگونه عملیات از جمله افزودن قاب شیشه، نوار استیل، دریچه هوا و ایجاد طرح ونقش حکاکی شده همچنان قابلیت ضد آب بودن خود را حفظ می کند.
  • کارایی و دوام: با توجه به تولید یک پارچه درب وچهارچوب، این درب ها دارای مقاومت بسیار خوبی هستند. همچنین وجود وزن استاندارد و مناسب باعث می شود تا استهلاک یراق آلات این درب ها به حداقل برسد. آسیب پذیرترین درب های بیمارستانی درب های باد بزنی هستند. لولای مناسب برای ساختار این درب ها، لولای محوری است. این نوع لولاها با امکان تحمل وزن بالا، قابلیت ریگلاژ آسان، قابلیت تنظیم سرعت برگشت درب و… از افتادگی درب ها به مرور زمان جلوگیری کرده و کارایی درب های بادبزنی را افزایش می دهد.
  • قابلیت تنوع روکش: با توجه طراحی های به روز و نوین و استفاده از طرح ها و رنگ های مختلف در صنعت ساختمان همچنین وجود این نیاز در ساختن بیمارستان های پیشرفته امروزی، درب های چوب پلاست آراگون در قابلیت روکش شدن با انواع مختلفی از روکش ها را دارد. این درب ها با رو کش های PVC در طرح ها و رنگ ها مختلف حتی به صورت سفارشی، با روکش  HPL، باروکش تمام استیل، مخمل، چرم و… تولید می گردد.
  • محدودیت ابعادی: با توجه به نحوه تولیدی این درب ها به صورت اکسترود، این شرکت محدودیتی در تولید درب ها با عرض و ارتفاع متفاوت ندارد و محصولات به سفارش مشتری و با اندازه دلخواه مشتری ساخته می شود. ساختار درب نیز کاملا انتخابی است و می تواند هر گونه طرحی مانند درب های ریلی، باد بزنی، ساده و … باشد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *